Nejbližší volné termíny kurzů

BASIC MAKE-UP KURZ | VÍKENDOVÁ VARIANTA (pá-ne + so-ne)

09.-11.03. + 17.-18.03.2018 (OBSAZENO - PŘIJÍMÁME NÁHRADNÍKY)

BASIC Make-up Kurz je určen pro naprosté začátečníky, kteří chtějí proniknout do profesionálního make-upu a chtějí získané znalosti a dovednosti využít jen pro sebe nebo se chtějí stát vizážistou a nebo chtějí rozšířit svojí kvalifikaci (kosmetičky, kadeřníka apod.).
Při splněné podmínek v rámci našeho rekvalifikačního programu je možné studovat tento kurz jako rekvalifikační a po úspěšném absolvování kurzu získáte Osvědčení o absolvování akreditovaného rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace "Vizážistka" (69-035-M), což je nejvyšší možné vzdělání v oblasti make-upu v ČR. Více informací v detailu kurzu.

PŘIHLÁSIT SE

KURZ OSOBNÍHO LÍČENÍ (VÍKEND)

10.03.2018 (3 volná místa)

Jedná se o nejnavštěvovanější skupinový kurz líčení pro všechny ženy, které se chtějí naučit samy sebe perfektně nalíčit na jakoukoliv příležitost. Kurz Osobního Líčení má teoretickou a praktickou část (tato varianta nezahrnuje focení). 

PŘIHLÁSIT SE

KURZ LÍČENÍ ZRALÉ PLETI

20.03.2018 (3 volná místa)

Líčení zralé pleti je velmi specifická disciplína, kdy je cílem velmi citlivě a vkusně ženu omladit a rozzářit. Pokud zvolíte správné produkty, textury a zejména techniku, dokážete líčením ubrat pár let, zjemnit vrásky či skvrny, dodat pleti ztracenou hutnost, rozzářit unavené oči, potlačit převislá víčka či spadlé koutky rtů... Kurzem vás provede hlavní vizážistka SURFACE BARBORA NEVICKÁ

PŘIHLÁSIT SE

Vítejte v SURFACE!

Sledujte nás na Instagramu

@surfacemakeupschool

Spolupracujeme