Nejbližší volné termíny kurzů

KURZ OČNÍ LINKY & OBOČÍ

23.05.2018 (1 volné místo)

Poznejte kouzlo dokonalých očních linek a perfektního obočí s naším kurzem. Z kurzu si odnesete nejenom pevnou ruku a jistotu v líčení očních linek a obočí, ale i profesionální fotografie svých prací.
Kurzem Vás provede: vizážistka BARBORA NEVICKÁ

PŘIHLÁSIT SE

BASIC MAKE-UP KURZ | VÍKENDOVÁ VARIANTA (pá-ne + so-ne)

25.-27.05. + 02.-03.06.2018 (1 volné místo)

BASIC Make-up Kurz je určen pro naprosté začátečníky, kteří chtějí proniknout do profesionálního make-upu a chtějí získané znalosti a dovednosti využít jen pro sebe nebo se chtějí stát vizážistou a nebo chtějí rozšířit svojí kvalifikaci (kosmetičky, kadeřníka apod.).
Při splněné podmínek v rámci našeho rekvalifikačního programu je možné studovat tento kurz jako rekvalifikační a po úspěšném absolvování kurzu získáte Osvědčení o absolvování akreditovaného rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace "Vizážistka" (69-035-M), což je nejvyšší možné vzdělání v oblasti make-upu v ČR. Více informací v detailu kurzu.
Kurzem Vás provede: 
vizážistka Barbora NEVICKÁ

PŘIHLÁSIT SE

PHOTO MAKE-UP KURZ (1 DEN)

29.05.2018 (3 volná místa)

Tento kurz je určen pro absolventy rekvalifikačních make-up kurzů a probíhá ve spolupráci s profesionálním fotografem a modelkami. Máte tak skvělou možnost získat cenné zkušenosti, ale i kvalitní materiál pro své portfolio -  2 výsledné retušované fotografie poté obdržíte v elektronické podobě.
Kurzem Vás provede:  vizážistka MICHAELA OHEMOVÁ
Fotograf kurzu:  DANIEL ZAHRÁDKA

PŘIHLÁSIT SE

Vítejte v SURFACE!

Sledujte nás na Instagramu

@surfacemakeupschool

Spolupracujeme