JE TU NOVÁ MAKE-UP SOUTĚŽ SURFACE ! TÉMA: ALL ABOUT LIPS

25.09.2018

 Jste absolventkou kurzů líčení v SURFACE ?

Tak nám ukažte co umíte a zúčastněte se make-up soutěže pořádané školou SURFACE, exkluzivně pro absolventy našich kurzů.

Tentokrát se detailně zaměříme na líčení rtů. Téma soutěže je:  ALL ABOUT LIPS kiss
Popusťte uzdu fantazie a experimentujte s tvary, barvami a produkty… Buďte však precizní a dokonalé v detailu, naše odborná porota, složená z vizážistek / lektorek naší školy, bude opět klást velký důraz na čistotu práce smiley

PRAVIDLA A TERMÍNY

Nalíčit můžete sebe, kamarádku nebo modelku na téma ALL ABOUT LIPS. Celkový make-up, např. líčení očí atd. můžete upozadit, nezapomeňte však na celkový dojem. Vyfoťte své dílo a fotografii, v co nejlepším možném rozlišení, pošlete na e-mail irena@surfacemakeup.cz do 29.10.2018 (včetně).
 
UPŘEDNOSTŇUJEME fotografie, které vzniknou přímo pro tuto soutěž. Došlé fotografie zhodnotí tým SURFACE a 30.10.2018 zveřejníme na facebooku 5 nejpovedenějších make-upů / fotografií. Z těch po té odborná porota určí výherkyně 1. až 3 místa, které budou vyhlášeny na facebooku 1.11.2018.
 
Výherci / výherkyně Make-up soutěže SURFACE obdrží exkluzivní balíčky produktů značky MAKE UP FOR EVER v hodnotě 5.000 Kč (1.místo), 3.000 Kč (2.místo) a 2.000 Kč (3.místo).
 
Soutěž je určena pro absolventy make-up kurzů v SURFACE. Budeme se těšit na vaše práce wink

Průvodní fotku k soutěži pro vás vytvořil tým SURFACE:
MUA: Irena Ševčíková
Modelka: Eliška P. (Agentura Verona)
Foto: Lucie Baldé
                                                                                                                                                                                      


Inspirujte se…. kiss
zdroj:
@makeupforeverofficialzpět na výpis