JE TU NOVÁ MAKE-UP SOUTĚŽ SURFACE! TENTOKRÁT NA TÉMA: PRVNÍ REPUBLIKA!

06.09.2016

Jste absolventkou kurzů líčení v SURFACE? Tak nám ukažte co umíte a zúčastněte se make-up soutěže SURFACE. Tentokrát na téma: PRVNÍ REPUBLIKA!
 
Vytvořte krásku jako z první republiky a ukažte nám svou představu o tehdejším make-upu, který se vyznačoval elegancí, noblesou, čistotou a precizností. Budeme rádi, když svůj svůj make-up doplníte i dobovým účesem a stylingem! Ukažte nám, co jste se u nás naučili a PŘIHLASTE SE TAKÉ!

Nalíčit můžete sebe, kamarádku nebo modelku na téma PRVNÍ REPUBLIKA, vyfoťte své dílo a NERETUŠOVANOU fotografii pošlete na e-mail irena@surfacemakeup.cz do 26.9.2016 (včetně).
 
UPŘEDNOSTŇUJEME fotografie, které vzniknou přímo pro tuto soutěž. Došlé fotografie zhodnotí tým SURFACE a 27.9.2016 pak zveřejníme na facebooku
5 nejpovedenějších make-upů/fotografií. Z těch po té odborná porota určí výherkyně 1. až 3 místa, které budou vyhlášeny na facebooku 30.9.2016.
 
Výherkyně obdrží voucher na nákup make-up produktů v e-shopu www.beauty-bar.cz v hodnotě 1.500,- Kč (1.místo), 1.000,- Kč (2.místo) a 500,-Kč (3.místo).
 
Soutěž je určena pro absolventy rekvalifikačních make-up kurzů v SURFACE. Budeme se těšit na vaše výtvory!
 
Inspirujte se naší prvorepublikovou dámou, kterou speciálně pro tuto soutěž vytvořil náš tým! Make-up: Bára Nevická, Hairstyling: Irena Ševčíková, modelka: Daniela H., foto: Lucie Baldé.zpět na výpis