Náš tým

...

IRENA ŠEVČÍKOVÁ

Director, Make-up Artist

Irena Ševčíková je ředitelkou SURFACE profesionální školy líčení. Mnohaletou praxi v oblasti marketingu, fotografie a vizážistiky uplatňuje při úspěšném vedení přední české školy líčení, která dnes jako jedna z mála vlastní Autorizaci pro udělování profesní kvalifikace „Vizážistka“ (69-035-M) dle Ministerstva zdravotnictví ČR a Akreditaci k rekvalifikačním kurzům od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.
Paralelně s vedením školy se Irena v SURFACE věnuje lektoringu základních i pokročilých kurzů make-upu, kurzům osobního make-upu i své široké soukromé a firemní klientele, coby vizážistka a hairstylistka.

...

BARBORA NEVICKÁ

Head Make-up Artist SURFACE

Hlavní vizážistka školy SURFACE a lektorka základních i pokročilých make-up kurzů, osobních make-up kurzů a konzultací. Pod jejím 9-letým vedením se ze školy SURFACE stala renomovaná značka v oblasti make-upu! 
Vizážistka s 15-letou praxí, která se v současné době věnuje především osobní a firemní klientele, svatebnímu líčení a foto make-upu. Podílela se na líčení předních akcí v ČR jako je např. soutěž Česká Miss, Top Secrets. Jejíma rukama prošly přední české modelky, významné osobnosti z řad hereček, zpěvaček. Dále spolupracuje s lifestyle časopisy jako je např. Marienne, OK Magazine, dále pak FASHION TV.

...

MARKÉTA KRAUSOVÁ

Make-up Artist

Zkušená vizážistka s 20ti letou praxí v České televizi. V minulosti působila i v komerčních televizích Nova a Prima. Její každodenní práci můžete vidět na Marcele Augustové, Daniele Písařovicové či Aleně Zárybnické na ČT24. Mezi její klientky patří např. Jolana Voldánová, Světlana Witowská, Martina Kociánová a mnoho dalších známých tváří. Své mnohaleté zkušenosti nyní předává studentkám našich make-up kurzů pro začátečníky.

...

MICHAELA OHEMOVÁ

Make-up Artist

Je jednou z nejžádanějších vizážistek v České republice. V současné době National Make-up Artist značky Yves Saint Laurent CZ&SK má za sebou téměř 20ti letou praxi a spolupráci s mnoha časopisy (např. Harper´s Bazzar, Story, Burda, Glanc, Marie Claire a další), TV (Nova, Prima, ČT, Barrandov), na videoklipech (pro Tereza Kerndlová, Olga Lounová, Ewa Farna, Gabriela Gunčíková...), módních přehlídkách (Liu Jo,  Marks and Spencer,  Marela, Max Mara a další) a reklamách (kampaně: Tipsport, Vodafon,  Dove, T-mobile atd.). Mezi známe osobnosti, které Míša pravidelně líčí jsou například topmodelky Jana Knauerova, Petra Němcová nebo Simona Krainová.
S Míšou se u nás setkáte na PHOTO MAKE-UP KURZU.

...

JANA LHOTOVÁ DARMOVZALOVÁ

Make-up Artist

Lektorka pokročilých make-up kurzů, vizážistka s mnohaletou praxí. Jana je v současné době hlavní vizážistkou francouzské kosmetické značky Lancome pro Česko-Slovensko. Součástí jejího portfolia je spolupráce s mnoha známými fotografy (Benedikt Renč, Lukáš Dvořák a další), módními návrhářkami (Tatiana Kovaříková, Liběna Rochová a další), líčení do lifestylových časopisů a módních katalogů (Harper´s bazaar, Joy, Žena a život, L´oreal, Bomton a další) či soutěží krásy (Česká Miss, Miss Face).
Jana na sobě neustále pracuje, účastní se školení u nás i v zahraničí a sleduje aktuální trendy. Se stoprocentním nasazením je připravena Vám předat své zkušenosti a znalosti.

...

IVA DAVIES

Make-up Artist

Lektorka pokročilých a osobních make-up kurzů. Zkušená vizážistka s dlouholetou praxí pravidelně spolupracuje s módními a lifestylovými časopisy (např. Moje Psychologie, Maminka, ForMen, Marie Claire), a módními návrháři (např. Timoure et Group). Dále se věnuje své rozsáhlé soukromé klientele, do níž patří i řada celebrit z českého a zahraničního showbusinessu.

...

Magda Kunešová

Hairstylist

Kadeřnice a hairstylistka s dlouholetou praxí v oboru. Téměř každoročně  se účastní různých kadeřnických soutěží, kde se umisťuje na předních místech. Zkušenosti sbírala v salonech Tomas Arsov Hair, Hair art design, Ambasador salon – Revlon professional, Bomton a Oskar, kde vytvářela hairstylingy pro tv pořad Trendy Trendy programu NOVA plus.
Pracuje se značkami Label.m, Wella, LÓreal professional, Kérastasse, Matrix, Revlon professional a stará se o vlasy mnoha známých osobností.

...

LUCIE BALDÉ

Fotograf
...

Daniel Zahrádka

Fotograf