Náš tým

...

BARBORA NEVICKÁ

chief make-up artist SURFACE

Hlavní vizážistka školy SURFACE a lektorka základních i pokročilých make-up kurzů, osobních make-up kurzů a konzultací. Pod jejím 7-letým vedením se ze školy SURFACE stala renomovaná značka v oblasti make-upu! 
Vizážistka s 13-letou praxí, která se v současné době věnuje především osobní a firemní klientele, svatebnímu líčení a foto make-upu. Podílela se na líčení předních akcí v ČR jako je např. soutěž Česká Miss, Top Secrets. Jejíma rukama prošly přední české modelky, významné osobnosti z řad hereček, zpěvaček. Dále spolupracuje s lifestyle časopisy jako je např. Marienne, OK Magazine, dále pak FASHION TV.

...

MICHAELA OHEMOVÁ

make-up artist

Je jednou z nejžádanějších vizážistek v České republice. V současné době National Make-up Artist značky Yves Saint Laurent CZ&SK má za sebou téměř 20ti letou praxi a spolupráci s mnoha časopisy (např. Harper´s Bazzar, Story, Burda, Glanc, Marie Claire a další), TV (Nova, Prima, ČT, Barrandov), na videoklipech (pro Tereza Kerndlová, Olga Lounová, Ewa Farna, Gabriela Gunčíková...), módních přehlídkách (Liu Jo,  Marks and Spencer,  Marela, Max Mara a další) a reklamách (kampaně: Tipsport, Vodafon,  Dove, T-mobile atd.). Mezi známe osobnosti, které Míša pravidelně líčí jsou například topmodelky Jana Knauerova,Petra Němcová nebo Simona Krainová.
S Míšou se u nás setkáte na PHOTO Make-up Kurzu.

...

HANOA MOA

make-up artist

Lektorka základních i pokročilých make-up kurzů. Vizážistka a kadeřnice s více než 10ti letou praxí, kterou získává po celém světě. V ČR je osobní vizážistkou několika známých osobností např. Gábiny Partyšové, Miss Terezy Chlebovské a dalších. Pravidelně spolupracuje s předními českými návrháři (např. Blanka Matragi či Beáta Rajská), fotografy (Daniel Zahrádka nebo Lenka Hatašová) v zahraničí je to např. supervize Fashion Night v New Yorku.
 

...

JANA DARMOVZALOVÁ

make-up artist

Lektorka základních a pokročilých make-up kurzů, vizážistka s mnohaletou praxí. Jana je v současné době hlavní vizážistkou francouzské kosmetické značky Lancome pro Česko-Slovensko. Součástí jejího portfolia je spolupráce s mnoha známými fotografy (Benedikt Renč, Lukáš Dvořák a další), módními návrhářkami (Tatiana Kovaříková, Liběna Rochová a další), líčení do lifestylových časopisů a módních katalogů (Harper´s bazaar, Joy, Žena a život, L´oreal, Bomton a další) či soutěží krásy (Česká Miss, Miss Face).
Jana na sobě neustále pracuje, účastní se školení u nás i v zahraničí a sleduje aktuální trendy. Se stoprocentním nasazením je připravena Vám předat své zkušenosti a znalosti.   

...

IVA DAVIES

make-up artist

Lektorka pokročilých a osobních make-up kurzů. Zkušená vizážistka s dlouholetou praxí spolupracuje s módními a lifestylovými časopisy (např. Marie Claire, OK! magazine) a módními návrháři (např. Timoure et Group). Dále se věnuje své rozsáhlé soukromé klientele, do níž patří i řada celebrit z českého a zahraničního showbusinessu.

...

ANGELIKA FALTÝNKOVÁ

hairstylist

Kadeřnice a vizážistka s dlouholetými zkušenostmi v oblasti svatebních a večerních účesů. Spolupráce s mnoha svatebními agenturami jí dovolila učesat přes 1 000 nevěst a proto je schopna předat velmi důležité know-how jak najít správný a individuální přístup ke každé klientce. Angelika se starala o vlasy mnoha celebrit jako je Ivana Chýlková, Klára Medková, Lucie Zedníčková, ale i Karla Gotta či Petra Koláře. Dále spolupracuje s mnoha tištěnými i online deníky na Proměnách čtenářek, např. Katka, Překvapení, Ona Dnes či časopisem Gate na focení editorialů, vč. titulních stran.
 

...

Alja Minibaeva

fotografka
...

Lucie Baldé

fotografka
...

DANIEL ZAHRÁDKA

fotograf