Náš tým

...

BARBORA NEVICKÁ

chief make-up artist SURFACE

Hlavní vizážistka školy SURFACE a lektorka základních i pokročilých make-up kurzů, osobních make-up kurzů a konzultací. Pod jejím 6-letým vedením se ze školy SURFACE stala renomovaná značka v oblasti make-upu! 
Vizážistka s 12-letou praxí, která se v současné době věnuje především osobní a firemní klientele, svatebnímu líčení a foto make-upu. Podílela se na líčení předních akcí v ČR jako je např. soutěž Česká Miss, Top Secrets. Jejíma rukama prošly přední české modelky, významné osobnosti z řad hereček, zpěvaček. Dále spolupracuje s lifestyle časopisy jako je např. Marienne, OK Magazine, dále pak FASHION TV.

...

MICHAELA OHEMOVÁ

make-up artist

Je jednou z nejžádanějších vizážistek v České republice. V současné době National Make-up Artist značky Yves Saint Laurent CZ&SK má za sebou téměř 20ti letou praxi a spolupráci s mnoha časopisy (např. Harper´s Bazzar, Story, Burda, Glanc, Marie Claire a další), TV (Nova, Prima, ČT, Barrandov), na videoklipech (pro Tereza Kerndlová, Olga Lounová, Ewa Farna, Gabriela Gunčíková...), módních přehlídkách (Liu Jo,  Marks and Spencer,  Marela, Max Mara a další) a reklamách (kampaně: Tipsport, Vodafon,  Dove, T-mobile atd.). Mezi známe osobnosti, které Míša pravidelně líčí jsou například topmodelky Jana Knauerova,Petra Němcová nebo Simona Krainová.
S Míšou se u nás setkáte na PHOTO Make-up Kurzu.

...

HANOA MOA

make-up artist

Lektorka základních i pokročilých make-up kurzů. Vizážistka a kadeřnice s více než 10ti letou praxí, kterou získává po celém světě. V ČR je osobní vizážistkou několika známých osobností např. Gábiny Partyšové, Miss Terezy Chlebovské a dalších. Pravidelně spolupracuje s předními českými návrháři (např. Blanka Matragi či Beáta Rajská), fotografy (Daniel Zahrádka nebo Lenka Hatašová) v zahraničí je to např. supervize Fashion Night v New Yorku.
 

...

JANA DARMOVZALOVÁ

make-up artist

Lektorka základních a pokročilých make-up kurzů, vizážistka s mnohaletou praxí. Jana je v současné době hlavní vizážistkou francouzské kosmetické značky Lancome pro Česko-Slovensko. Součástí jejího portfolia je spolupráce s mnoha známými fotografy (Benedikt Renč, Lukáš Dvořák a další), módními návrhářkami (Tatiana Kovaříková, Liběna Rochová a další), líčení do lifestylových časopisů a módních katalogů (Harper´s bazaar, Joy, Žena a život, L´oreal, Bomton a další) či soutěží krásy (Česká Miss, Miss Face).
Jana na sobě neustále pracuje, účastní se školení u nás i v zahraničí a sleduje aktuální trendy. Se stoprocentním nasazením je připravena Vám předat své zkušenosti a znalosti.   

...

IVA DAVIES

make-up artist

Lektorka pokročilých a osobních make-up kurzů. Zkušená vizážistka s dlouholetou praxí spolupracuje s módními a lifestylovými časopisy (např. Marie Claire, OK! magazine) a módními návrháři (např. Timoure et Group). Dále se věnuje své rozsáhlé soukromé klientele, do níž patří i řada celebrit z českého a zahraničního showbusinessu.

...

ILONA RUBEŠOVÁ

make-up artist

Lektorka osobních make-up kurzů a konzultací. Vizážistka s dlouholetou praxí. Spolupracuje s portály proženy.cz nebo onadnes.cz, módními časopisy a věnuje se široké soukromé klientele.

...

ANGELIKA FALTÝNKOVÁ

hairstylist

Kadeřnice a vizážistka s dlouholetými zkušenostmi v oblasti svatebních a večerních účesů. Spolupráce s mnoha svatebními agenturami jí dovolila učesat přes 1 000 nevěst a proto je schopna předat velmi důležité know-how jak najít správný a individuální přístup ke každé klientce. Angelika se starala o vlasy mnoha celebrit jako je Ivana Chýlková, Klára Medková, Lucie Zedníčková, ale i Karla Gotta či Petra Koláře. Dále spolupracuje s mnoha tištěnými i online deníky na Proměnách čtenářek, např. Katka, Překvapení, Ona Dnes či časopisem Gate na focení editorialů, vč. titulních stran.
 

...

IRENA ŠEVČÍKOVÁ

make-up artist, hairstylist

Vizážistka a hair stylistka. Z pohledu vizážistky vás, díky svým mnohaletým zkušenostem, na Hair Styling Kurzu naučí, jak si poradit s vlasy dlouhými i krátkými, jak pracovat rychle, efektivně a za jakýchkoliv podmínek měnit účesy dle potřeby. V současné době se věnuje především široké osobní a firemní klientele. S Irenou se dále setkáte na Kurzech Osobního Líčení.

...

Alja Minibaeva

fotografka
...

Lucie Baldé

fotografka
...

DANIEL ZAHRÁDKA

fotograf