VIP Make-up Konzultace

Přejít na přihlášku Intenzivní make-up konzultace, které se účastníte pouze vy a vizážistka, kde se během 3,5 hodin naučíte nejvhodnější líčení pro vaší tvář, sama si líčení vyzkoušíte a odnesete si krásné profesionální portrétní fotografie.

12 let zkušeností

Unikátní know-how

Nejlepší ceny a bonusy

Profesionální vizážisté

Délka konzultace

Celkem 3,5 hodiny
  • cca 1,15 hodiny líčení od vizážistky
  • cca 2 hodiny líčení sebe sama pod dohledem vizážistky
  • cca 15 minut focení

Cena konzultace

3.990,- Kč *

* cena za 1 osobu

Vizážista konzultace

vizážistka Barbora NEVICKÁ nebo Irena ŠEVČÍKOVÁ

DÁRKOVÝ VOUCHER

Konzultaci lze věnovat i formou Dárkového poukazu. Informace o zakoupení poukazu naleztene ZDE a nebo nás prosím kontaktujte na info@surfacemakeup.cz

Program konzultace

Cílem VIP Make-up Konzultace je, aby se klientka uměla perfektně sama nalíčit, proto budete nejprve nalíčena vizážistkou, která vám vysvětlí a předvede tipy a triky pro váš každodenní svěží make-up.

Teoreticky a hlavně prakticky se naučíte

  • jak na správné líčení právě pro vás vzhledem k vašemu tvaru obličeje, barevnému spektru i preferencím
  • jak produkty nanášet
  • jak pracovat se štětci nebo make-up houbičkou
  • jak rychle z denního make-upu vytvořit make-up večerní či slavností
Vizážistka vám ukáze, jak podtrhnout vaší krásu a jak zamaskovat případné nedostatky. To vše budete pozorně sledovat, abyste si po té líčení vyzkoušela sama na sobě.

FOTOGRAFOVÁNÍ

  • na závěr Vám zhotovíme sérii profesionálních fotografií v našem ateliéru a výstupem pro Vás budou 2 vyretušované, digitálně upravené fotografie v elektronické podobě.

NĚCO NAVÍC

Obsah konzultace lze individuálně přizpůsobit dle preferencí klientky. Chcete se dozvědět více o konturování, naučit se nalíčit perfektní linky nebo kouřové líčení? Sdělte to naší vizážistce a ta s vámi ochotně vše probere.

Po celou dobu konzultace vizážistka pracuje s profesionálními produkty několika kosmetických značek, např. francouzským MAKE UP FOR EVER, Maqpro, Embryolisse, Original Beautyblender, štětci Da Vinci nebo Real Techniques atd. Všechno si můžete na vlastní kůži vyzkoušet a v případě, že vám produkt bude vyhovovat, můžete si ho ihned, bez běhání po obchodech, zakoupit.


Přihláška ( označte kurz a vyplňte formulář )

Napište nám termín, který vám vyhovuje

Souhlasím se zásadami zpracování osobních údajů