MAKE UP FOR EVER - EXKLUZIVNĚ V SURFACE

Jsme nesmírně hrdí, že si nás jako jediného oficiálního distributora pro PROFI MARKET v České republice vybrala kultovní francouzská značka profesionální dekorativní kosmetiky MAKE-UP FOR EVER, která patří k nejpoužívanější značce mezi make-up artisty a maskéry po celém světě. Svou velkou oblibu si získala i u široké veřejnosti.

Naším cílem je tuto značku na českém profesionálním trhu rozšířit díky následujícím benefitům :

Exkluzivně výhodné ceny 

Jako jediní v České republice budeme poskytovat exkluzivní 35% slevu na dekorativní kosmetiku MAKE UP FOR EVER absolventům make-up kurzů pro začátečníky (všech make-up škol), dále profesionálním vizážistům, maskérům a profesionálům v oboru (kosmetičky, kadeřnice, fotografové, stylisté...).

Nejširší nabídka produktů

Naše nabídka produktů MAKE UP FOR EVER bude zahrnovat široké spektrum produktů od základní dekorativní kosmetiky, přes speciální doplňky, po kosmetické tašky a kufry.

Produkty MAKE UP FOR EVER na našich kurzech

Našim studentům nabízíme exkluzivní možnost s produkty MAKE UP FOR EVER pracovat již v průběhu našich make-up kurzů pro začátečníky i pokročilé.

Make-up kity MAKE UP FOR EVER s více než 50% zvýhodněním

Bonusem pro studenty našich základních make-up kurzů pro začátečníky (BASIC , BEAUTY) je možnost nakoupit speciálně sestavené MAKE-UP KITY za zvýhodněné ceny.

Nadstandardní prodejní servis

Díky školení našich vizážistů přímo v kolébce MAKE UP FOR EVER v Paříži, vám budeme poskytovat ten nejkvalitnější prodejní servis.

Kdy a kde zakoupíte produkty MAKE UP FOR EVER

Produkty můžete zakoupit online na našem e-shopu WWW.MAKEUPSTORE.CZ