Make-up Konzultace

Přejít na přihlášku Individuální 2 hodinová make-up konzultace, na které vizážistka líčí klientku. Během 2 hodin líčení se dozvíte vše o nejvhodnějším líčení pro vaší tvář.
Obsah konzultace lze individuálně přizpůsobit dle preferencí klientky. Chcete se dozvědět více o konturování, naučit se nalíčit perfektní linky nebo kouřové líčení?
Sdělte to naší vizážistce a ta s vámi ochotně vše probere.

14 let zkušeností

Unikátní know-how

Skvělé bonusy

Profesionální vizážisté

Délka konzultace

2 hodiny (probíhá ve všední dny v čase 8-17h)

Cena konzultace

2.490,- Kč *
* cena za 1 osobu

Vizážista konzultace

Barbora NEVICKÁ, hlavní vizážistka SURFACE

DÁRKOVÝ VOUCHER

Konzultaci lze věnovat i formou Dárkového poukazu. Informace o zakoupení poukazu naleztene ZDE a nebo nás prosím kontaktujte na info@surfacemakeup.cz


 

Program konzultace

Během 2 hodin vám vizážistka ukáže

  • jakým způsobem produkty vybírat a jak s nimi správně pracovat
  • které barevné spektrum i jaký styl líčení je pro vás vhodný
Přímo sama na sobě uvidíte různé barvy i styly líčení, jak líčení denní, večerní či extravagantní. Každá konzultace je individuálně vedena dle přání klienta a jeho požadavků.

Konzultaci doporučujeme také z důvodu

  • vyzkoušení nových stylů a technik líčení pro osvěžení každodenního líčení
  • vyzkoušení nových trendů v oblasti dekorativní kosmetiky

NĚCO NAVÍC

Obsah konzultace lze individuálně přizpůsobit dle preferencí klientky. Chcete se dozvědět více o konturování, naučit se nalíčit perfektní linky nebo kouřové líčení? Sdělte to naší vizážistce a ta s vámi ochotně vše probere.

Po celou dobu konzultace vizážistka pracuje s profesionálními produkty několika kosmetických značek, např. francouzským Maqpro, Embryolisse, Ben Nye, houbičkou Original Beautyblender, štětci Da Vinci nebo Real Techniques atd. Všechno si můžete na vlastní kůži vyzkoušet a v případě, že vám produkt bude vyhovovat, můžete si ho ihned, bez běhání po obchodech, zakoupit. V rámci této konzultace získáte 20% slevu na produkty profesionálních značek MAKE UP FOR EVER a MAQPRO.
Přihláška ( označte termín a vyplňte formulář )

Napište nám termín, který vám vyhovuje

* Nezbytné vyplnit
Souhlasím se zásadami zpracování osobních údajů