Financování kurzů přes Úřad práce

V rámci rekvalifikačních make-up kurzů spolupracujeme s Úřady práce (ÚP) v celé České republice. Uchazeči o zaměstnání, kteří jsou v evidenci Úřadu práce, mají příležitost zažádat konkrétní Úřad práce o proplacení:

A jak to funguje v praxi v případě vašeho zájmu? 

  • o Vašem zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem: rekvalifikace@surfacemakeup.cz . Pro ÚP je z naší strany nezbytné vyplnit formulář "Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu", na kterém bude, mimo jiné, uveden začátek a konec kurzu (viz další krok). Vyplněný a podepsaný formulář předáte Úřadu práce (formulář Vám pošleme poštou nebo si ho můžete vyzvednout osobně)
  • na našich stránkách si vyberte termín výše uvedeného kurzu (skládající se z jednotlivých studijních bloků) a pošlete Přihlášku - do poznámky prosím uveďte FINANCOVÁNO ÚP
  • odeslaná Přihláška NENÍ ZÁVAZNÁ. Jednotlivé termíny studijních bloků nejsou žadateli závazně rezervovány - slouží pro vyplnění začátku a konce kurzu na formulář "Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu". Závazná rezervace kurzu proběhne až po schválení financování kurzu Úřadem práce
  • dále bude nutné z Vaší strany vyplnit formulář "Zájem o zvolenou rekvalifikaci", který také předáte Úřadu práce (s vyplněním vám pomůže referent ÚP)
  • po předání všech formulářů na Úřad práce získáte jejich vyjádření přibližně do 2-3 týdnů
  • o schválení kurzu nás po té budete informovat (e-mailem nebo telefonicky)

V případě detailních informací nás prosím kontaktujte na rekvalifikace@surfacemakeup.cz