Financování kurzů přes Úřad práce

Vzdělávejte se a buďte v kurzu! ÚŘAD PRÁCE za vás zaplatí 100% ceny kurzu !!!

Nabídka ÚŘADU PRÁCE (ÚP) je dostupná komukoliv, kdo má zájem se vzdělávat, aby zlepšil své postavení na trhu práce. Můžete pracovat, podnikat, studovat, hledat práci, nebo být na rodičovské dovolené. Stačí, když vyplníte do přihlášky vše potřebné. 

Spolupracujeme s Úřady práce v celé České republice a Vy tak máte možnost zažádat o proplacení našeho rekvalifikačního 11 denního BEAUTY MAKE-UP KURZU.

A JAK NA TO? MÁTE DVĚ MOŽNOSTI: 

A) ON-LINE ZPŮSOBEM

 1. Přihlaste se pomocí odkazu https://1url.cz/@rekvalifikace_vizazistka prostřednictvím osobní datové schránky nebo Identity občana a jednoduše vyplňte a odešlete přihlášku. Pokud bude přihláška  kompletní, vše vyřídíte on-line a nemusíte na pobočku Úřadu práce. O všem budete průběžně informováni do mailu nebo ve Vašem účtu na portálu MPSV (Ministerstva práce a sociálních věcí).
 2. Zkontrolujeme, že splňujete podmínky pro účast na kurzu, přihlášku schválíme a ta poté putuje ke schválení Úřadu práce.
 3. Vaší přihlášku jsme schválili, ale bohužel ji zatím nemůžeme závazně rezervovat. Závazná rezervace probíhá až po schválení kurzu Úřadem práce. 
 4. O schválení účasti na kurzu Vás bude informovat Úřad práce. Schválení přihlášky Úřadem práce uvidíte ve svém účtu na Portálu MPSV a s tím i potvrzení s informacemi a podmínkách úhrady ze strany Úřadu práce
 5. My Vás po té (e-mailem) požádáme o zaslání oficiální přihlášky přes naše webové stránky rekvalifikační 11 denní BEAUTY MAKE-UP KURZ, kde si vyberete termíny jednotlivých studijních bloků (začátek a konec kurzu se musí datumově shodovat s termíny, které jste si vybrala přes portál ÚP) a do poznámky uvedete “schváleno Úřadem práce”.
 6. V případě, že termíny na našich stránkách již budou obsazeny, tak je nutné vybrat si nové termíny kurzu a současně informovat Úřad práce, že kurz nebude začínat a končit v původním termínu, který byl schválen Úřadem práce.
 7. Přihlášku Vám potvrdíme a odešleme bližší informace o kurzu
 8. Po ukončení kurzu vložíme k Vašemu účtu na Portálu MPSV konečnou fakturu a pokud jste kurz úspěšně ukončila, tak i osvědčení 

A) OSOBNĚ NA ÚŘADU PRÁCE

 1. Předjednejte si na Vašem ÚP možnost proplacení rekvalifikačního 11 denního BEAUTY MAKE-UP KURZU  v naší škole.
 2. Pošlete si přihlášku přes naše webové stránky na rekvalikační 11 denní BEAUTY MAKE-UP KURZ se začátkem minimálně 30 dní od zaslání přihlášky (z důvodu lhůty ke zpracování žádosti na ÚP). Do poznámky uvedete “Žádost ÚP” a číslo datové schránky Vašeho Úřadu práce, kam zašleme vyplněné dokumenty Vaší žádosti. Závazná rezervace kurzu proběhne až po schválení financování kurzu Úřadem práce.
 3. Po předání všech formulářů na Úřad práce získáte jejich vyjádření přibližně do 2-3 týdnů
 4. O schválení kurzu nás po té budete informovat (e-mailem nebo telefonicky) a obdržíte od nás bližší informace o kurzu
 5. Po ukončení kurzu odešleme na Úřad práce fakturu a osvědčení  

V případě detailních informací nás prosím kontaktujte na info@surfacemakeup.cz