MAKEUPSTORE.CZ

O MAKEUPSTORE.CZ

Vytvořili jsme jedinečný e-shop www.makeupstore.cz jako místo poskytující kompletní servis profesionálním vizážistům, maskérům a profesionálům v přidružených oborech, ale také veškerým make-up nadšencům, kteří zde najdou výběr těch nejlepších produktů pro make-up.

Jelikož jsou produkty hlavní ingrediencí make-upu, chceme našim studentům a absolventům usnadnit jejich výběr do make-up kitu, vizážistům zjednodušit nákup profesionálních produktů a všem ženám nabídnout ty nejlepší produkty pro jejich make-up. Nabízíme široký sortiment kompletního vybavení pro práci vizážisty i osobního make-upu.

PROFESIONÁLNÍ PODPORA

Každý produkt na www.makeupstore.cz prošel rukama našich vizážistů. Naším cílem je u každého produktu zmínit názor konkrétní vizážistky, která má s produktem zkušenost a poskytne vám svůj názor na produkt a konkrétní tipy a triky pro jeho použití a využití.

Náš tým je vám neustále k dispozici a připraven poradit s výběrem vhodných produktů nebo doporučit, jak s konkrétním produktem pracovat. Veškeré produkty si zároveň můžete vyzkoušet přímo u nás v SURFACE.

VÝHODY PRO STUDENTY A PROFESIONÁLY

Jsme výhradními distributory jedněch z nejznámějších francouzských značek mezi profesionálními vizážisty MAQPRO a MAKE UP FOR EVER.

Tyto značky chceme zdostupnit širšímu okruhu uživatelů a proto poskytujeme výrazně zvýhodněné ceny veškerým profesionálům v oboru - jako jsou především vizážisté a maskéři, kosmetičky, kadeřnice, fotografové nebo stylisté, ale také nováčkům ve světě make-upu, tedy studentům make-up kurzů a jejich čerstvým absolventům - více o VÝHODÁCH PRO ABSOLVENTY A PROFESIONÁLY.