O ŠKOLE

SURFACE profesionální škola líčení byla založena v roce 2006. Škola sídlí na Praze 2 - Vinohradech, nedaleko Náměstí Míru. Hlavní činností naší školy je pořádání rekvalifikačních kurzů líčení pro začátečníky, kurzů make-upu pro pokročilé a pro vizážisty. Dále jsou to osobní make-up kurzy a konzultace. Součástí školy jsou 2 profesionální plně vybavené učebny a fotoateliér.

Během 17 let jsme si získali přední postavení v oblasti make-upu na českém trhu a neustále se snažíme naše postavení posilovat.

Zakládáme si na na našem dobrém jménu, na značce, kterou profesionální škola líčení SURFACE představuje. Klademe velký důraz na vysokou kvalitu a profesionalitu všech nabízených kurzů i služeb. Proto je pro nás důležité mít v našem týmu úspěšné vizážisty z České republiky, kteří jsou ale i zároveň zkušenými lektory.

Se všemi k nám přišla bohatá zkušenost v oblasti make-upu, unikátní techniky a studijní metody na národní i mezinárodní úrovni. Vizážisté z našeho týmu Vám předají získané zkušenosti z módních přehlídek, reklam, z titulních stránek magazínů a nebo s líčením hereckých hvězd.

Unikátní know-how

14 let zkušeností

Slavíme 17 let!

Příběh naší školy začal již v roce 2006… Během deseti let prošlo naší školou mnoho spokojených studentů, z nichž mnozí z nich jsou v současné době velmi žádanými make-up artisty. Jsme pyšní na vysoké číslo absolventů, kteří se úspěšně uplatili v oboru make-up art a nyní už rozvíjejí vlastní značku, líčí pro časopisy, v televizi, nebo spolupracují s fotografy zvučných jmen a módními návrháři.
 
Během těchto deseti let vznikla také spousta dalších škol make-upu a my jsme velice rádi, že návštěvnost našich kurzů přesto rok od roku roste a my se přesvědčujeme, že naše letité zkušenosti a pozitivní reference našich absolventů jsou tou nejlepší vizitkou. Certifikát Make-up Artist ze SURFACE platí v oboru jako záruka nejkvalitnějšího a nejkomplexnejšího vzdělání  a proto se naši absolventi úspěšně uplatňují u většiny předních kosmetických značek.
 
Slavíme 14 let a chceme, abyste slavili s námi! Proto pro vás tento rok máme připraveno několik speciálních dárků ve formě bonusů a akcí! Tak nás sledujte…

Proč Surface?

Jako vizážistka máte velmi důležitou úlohu! Jste osoba, kterou klientka s důvěrou pouští do své intimní zóny a svěřuje vám do rukou své nedostatky a mnohdy i komplexy s nadějí, že se za několik málo okamžiků bude cítit dokonala. Jde o více, ne ji jen "nalíčit"...

SURFACE si zakládá na tom, aby svům studentkám prostřednictvím kvalitních a zkušených lektorů/vizážistů předala veškeré znalosti a dovednosti pro vytvoření nejen dokonalého make-upu, ale především pocitu dokonalosti klientky.

Hygienickými návyky počínaje, přes detailní znalosti lidského obličeje a jeho transformaci pomocí líčidel - korekce jednotlivých partií a konturování obličeje, efekt jednotlivých technik, postupů  a produktů. Precizní stínování, oční linky, až po barevnou typologii a vytvoření vhodného make-up looku.

Děláme vše pro to, aby z našich kurzů odcházely vizážistky, které nabízejí kvalitní služby a svým přístupem byly pro své klientky někým, komu se s důvěrou budou svěřovat do péče.

Práce našich studentů, které naleznete v našich fotogaleriích, jsou naší vizitkou a věříme, že i vy oceníte nejen naše zkušenosti, které předáváme našim studentům, ale také um, talent a kreativitu studentů samotných. Na stránkách také naleznete hodnocení absolventů - věříme, že i recence vás přesvědčí, že jsme nejlepší volbou.

MAKEUPSTORE.CZ

Do našeho portfolia patří jedinečný e-shop www.makeupstore.cz což je místo poskytující kompletní servis profesionálním vizážistům, maskérům a profesionálům v přidružených oborech, ale také veškerým make-up nadšencům, kteří zde najdou výběr těch nejlepších produktů pro make-up.

Jelikož jsou produkty hlavní ingrediencí make-upu, chceme našim studentům a absolventům usnadnit jejich výběr do make-up kitu, vizážistům zjednodušit nákup profesionálních produktů a všem ženám nabídnout ty nejlepší produkty pro jejich make-up. Nabízíme široký sortiment kompletního vybavení pro práci vizážisty i osobního make-upu.

Každý produkt na www.makeupstore.cz prošel rukama našich vizážistů. Naším cílem je u každého produktu zmínit názor konkrétní vizážistky z našeho týmu, která má s produktem zkušenost a poskytne zkušenost a poskytne vám svůj názor na produkt a konkrétní tipy a triky pro jeho použití a využití.

Náš tým je vám neustále k dispozici a připraven poradit s výběrem vhodných produktů nebo doporučit, jak s konkrétním produktem pracovat. Veškeré produkty si zároveň můžete vyzkoušet přímo u nás v SURFACE.

Jsme výhradními distributory jedněch z nejznámějších francouzských značek mezi profesionálními vizážisty MAQPRO a MAKE UP FOR EVER

Tyto značky chceme zdostupnit širšímu okruhu uživatelů a proto poskytujeme výrazně zvýhodněné ceny veškerým profesionálům v oboru - jako jsou především vizážisté a maskéři, kosmetičky, kadeřnice, fotografové nebo stylisté, ale také nováčkům ve světě make-upu, tedy studentům make-up kurzů a jejich čerstvým absolventům - více o VÝHODÁCH PRO ABSOLVENTY A PROFESIONÁLY.

  


Vybavení školy

Všechny naše kurzy probíhají v profesionálně vybavených učebnách. Ve škole naleznete 2 učebny a fotoateliér. Plně vybavený fotoateliér je využíván v rámci jednotlivých kurzů líčení a doplňuje profesionální atmosféru během studia.

Snažíme se svět make-upu v České republice obohatit o produkty, které jsou světovým hitem a které používají profesionální vizážisté – špičky ve svém oboru. Studentům tak můžeme nabídnout kompletní profesionální vizážistického vybavení. 

Při studiu mají studenti možnost, v rámci jednotlivých kurzů, vyzkoušet si více značek profesionální dekorativní kosmetiky, štětců apod. Tato zkušenost vám později pomůže při sestavování vizážistického vybavení (make-up kitu). Kromě vaší praktické zkušenosti s produkty během studia je u nás samozřejmostí bezplatné poradenství od našich profesionálních vizážistů, kteří vám na základě jejich zkušeností poradí a doporučí vše nezbytné pro váš make-up kit.