Vyhlašujeme novou make-up soutěž na téma: LINKY!

03.03.2016

Tématem jsou tentokrát tolik zbožňované oční LINKY! Je mnoho variant, jak můžete líčení očních linek pojmout, vždy však musí být precizní a dokonalé. Hodnotit se však také bude čistota a preciznost provedení celého make-upu! Ukažte nám, co jste se u nás naučili a PŘIHLASTE SE TAKÉ! Nalič sebe, kamarádku nebo modelku na téma LINKY, vyfoť své dílo a NERETUŠOVANOU fotografii pošli na e-mail irena@surfacemakeup.cz do 31.3.2016.

UPŘEDNOSTŇUJEME fotografie, které vzniknou přímo pro tuto soutěž. Došlé fotografie zhodnotí tým SURFACE a 4.4.2016 pak zveřejníme na facebooku 5 nejpovedenějších make-upů/fotografií. Z těch po té odborná porota určí výherkyně 1. až 3 místa, které budou vyhlášeny na facebooku 8.4.2016.

Výherkyně obdrží voucher na nákup make-up produktů v e-shopu www.beauty-bar.cz v hodnotě 1.500,- Kč (1.místo), 1.000,- Kč (2.místo) a 500,-Kč (3.místo).

Soutěž je určena pro absolventy rekvalifikačních make-up kurzů v SURFACE. Budeme se těšit na vaše výtvory! Nádherná doprovodná fotografie k soutěži vznikla spoluprácí naší skvělé vizážistky a lektorky Báry Nevické, modelky Valentiny z Pure Model Management a naší fotografky Ireny Ševčíkové.

  
                                         zpět na výpis