Hodnocení od absolventů

...

YVONA HÜBNEROVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 11/2017)

Mohu všem jen vřele doporučit. Absolvovala jsem BASIC MAKE-UP KURZ a ostatní dopoňkové kurzy a každý mi přinesl spoustu nových poznatků a zkušeností. Jako velkou přednost považuji různorodost lektorek, které vám dají různé úhly pohledu a vy si můžete vybrat, co vám nejvíc vyhovuje.

...

PETRA STEFANOVÁ

make-up artist (absolventka BEAUTY Make-up Kurzu 2/2018)

Všem, kteří uvažují a váhají, kterou školu zvolit, vřele doporučuji Surface. Velmi příjemné prostředí, kde se i největší stresaři budou cítit dobře. Přístup lektoru na velmi profesionální úrovni a po absolvování kurzu odcházíte s vědomím, že jste se toho spoustu naučili a můžete po svých vyrazit do světa vizážistiky. Děkuji sama za sebe všem lektorum, paní ředitelce Ireně i panu Vlastikovi za úžasný přístup a trpělivost. Lektorka Bára Nevicka je precizní, trpělivá, vstřícná a občas přísná. Každopádně nic nedostanete zadarmo, je třeba poslouchat, vnímat a zpracovávat v sobě všechny nové informace, které následně zužitkujete při závěrečné zkoušce. Teď už je to jen na nás, jak si v tomto světě povedeme. Děkuji Surface a přeji úspěch do dalších let.

...

EVA MIHULKOVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 2/2018)

Absolvovala jsem Basic make-up kurz. Jak už název kurzu napovídá, je to opravdu kurz plný základů. Nicméně jsem získala obrovské množství nových informací, že vůbec nechápu, jak jsem do této doby bez těchto informací mohla běhat po světě  Musím vše jen chválit. Lektorky jsou naprosto úžasné a profesionální. Umí krásně líčit a velmi dobře školit a předávat své znalosti. Moc všem děkuji a těším se na další kurzy!

...

ELIŠKA SRBOVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 2/2018)

Absolvovala jsem zde basic make-up kurz. Tento kurz mi hodně dal a hodně jsem se toho naučila. Lektorky i prostředí super mohu jen doporučit  Už se těším na další pokročilejší kurzy, které zde budu také absolvovat.  Jednoznačně doporučuji 

...

DAGMAR KORBOVÁ KLESNAROVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 2/2018)

Surface mohu jen a jen doporučit. Naprosto profesionální a úžasné lektorky, skvělé produkty a v neposlední řadě krásné prostředí. Určitě budu pokračovat v dalších kurzech v této škole.

...

MARIE VLKOVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 2/2018)

Kurz-Basic,dokončení v neděli.Bylo tom super a přínosné.Školitelky Bára a Iva neměly chybu.Samozřejmě budu pokračovat na dalších kurzech.

...

EVA NEZDAROVÁ

absolventka Kurzu Osobního Líčení 40+ (2/2018)

Kurz líčení 40+ byl super. Malá skupinka lidí. Vyčerpávající informace. ... a to nejdůležitější - naučila jsem se správně líčit. Doma se mi to teď daří jako v kurzu. Poprvé v životě mám ten správný make up, který vypadá absolutně přirozeně a jsme správně "vykonturovaná", takže vypadám mladě a svěže. Dodá to sebevědomí, když jdete mezi lidi a víte, že Vám to neskutečně sekne. Na kurz už jsem měla jít aspoň před 20-ti lety  ....kde já jsem mohla dneska být 

...

LUCIE HRDINOVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 11/2017)

Surface mohu jen doporučit ! Skvely přístup, super produkty, pro me "Škola hrou". Dostala jsem spoustu užitečných rad od profesionálů a vše jsme si mohly hned vyzkoušet . Za me palec nahoru.

...

DENISA KOŇAŘÍKOVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 11/2017)

Perfektní! Perfektní! A ještě jednou perfektní! Absolvovala jsem BASIC MAKE-UP KURZ a jsem nadšená. Profesionální přístup, příjemné a přátelské prostředí, obří nálož informací jak základní teorie, tak i praktických zkušeností lektorek. Za mě veliká spokojenost a těším se na další kurzy. Díky

...

MIRKA HECKOVA

make-up artist (absolventka BEAUTY Make-up Kurzu 11/2017)

Jsem absolventka Beauty make-up kurzu, a jsem moc rada ze jsem vybrala tuto školu. Super lektorky, příjemné prostředí. Chtěla bych pokračovat v dalších kurzech.

...

NOEMI WASSERBAUEROVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 11/2017)

Basic make-up kurz můžu doporučit hlavně kvůli možnosti načerpání mnoha vědomostí i praktických zkušeností a tipů (od naprostého základu po náročnější techniky), a to za časově krátkou dobu díky intenzivním lekcím (byť tím pádem někdy i poněkud náročným, aby to člověk všechno pochytil) a možnosti všechno si vyzkoušet. Kurz se mi líbil i díky příjemnému prostředí, profesionálně vedené výuce a snaze lektorky naučit nás co nejvíc, a samozřejmě díky kvalitní kosmetice.  Těším se na pokročilé kurzy. Koho líčení baví, ať už s ním začíná nebo se chce zdokonalit a posunout se dál, myslím že bude spokojen.

...

LUCIE OPLETALOVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 8/2017)

Velmi profesionální přístup a výborná atmosféra během celého kurzu. Od prvního dne jsem věděla, že se do Surface budu ráda vracet a už se nemůžu dočkat pokročilých kurzů, které mě čekají. Velmi oceňuji celkový přístup a jednoznačně skvělý přístup i po absolvování kurzu - od možnosti výhodného zakoupení kvalitní kosmetiky, přes možnosti dalšího vzdělávání v oboru, až po možnost kdykoliv se na kohokoliv obrátit s prosbou o radu - prostě po absolvování za vámi nikdo nezavře dveře, ale zůstanou vám otevřené  Komunikace probíhala vždy bez problému, odpovědi se mi dostalo velmi rychle a ikdyž jsem potřebovala řešit něco nestandardního, tak se vždy našlo řešení dobré pro obě strany. Tento osobní přístup je pro mě velmi důležitý. Celý tým Surface mi velmi pomohl v mém rozvoji a ukázal mi cestu jakou se mám vydat, aby to byla cesta správná. Surface rozhodně doporučuji, myslím, že nikde nenajdete tolik profesionálů na jednom místě, pro které je jejich práce zároveň vášní a nebojí se vám předat své nejcennější zkušenosti a praktické rady.

...

ANNA ŠEBLOVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 6/2017)

Skvělé místo, kde jsem se toho spoustu naučila a určitě ještě hodně naučím! Skvělý přístup a team lektorů, kteří vám pomohou se vším.

...

SVÁŤA KOPALOVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 3/2017)

Profesionální lektoři,báječná atmosféra,skvělé místo. Včerejší kurz HAIRSTYLINGU jsem si moc užila a už trénuji v praxi. 

...

TEREZA BERDAR GABRIŠKOVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 5/2017)

V Surface jsem byla nadšená. Kurz se mi moc líbil,rozhodně v tom budu pokračovat! Moc děkuji celému týmu v Surface!  

...

RENATA VOLÁKOVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 5/2017)

V Surface jsou všichni na 1. Doporučuji !!! Je to super zážitek...

...

VERONIKA MATĚJKOVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 5/2017)

Profesionální lektoři, skvělé zázemí v lokalitě s bezproblémovou dostupností, péče a servis na vynikající úrovni, Beauty bar překypující kvalitní kosmetikou, to vša a mnohem víc nabízí sympatický tým Surface. Kurzy bych doporučila každému, kdo se alespoň trochu zajímá o make-up, líčení a vizáž vůbec.

...

VIKTORIJA CHALUSOVÁ

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 3/2017)

Úžasné prostředí. Skvělý lektoři a spousty informací a zkušeností...

...

Lenka Kachlíková

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 4/2017)

Na kurzu se mi moc líbilo. Bylo to pro me velkou motivací a inspirací a těším se na další spolupráci. Kurz jsem navštívila spíše ze zvědavosti a s chutí naučit se líčit, ale netušila jsem, jak bude úžasné licit i nekoho jiného než sebe.

...

Adéla Trochtová

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 4/2017)

Surface je místem, kde má duše jásá. Báječná atmosféra, profesionální přístup, vše má úroveň a svou důležitost. Make-up artistky, manažerka i majitel Surface jsou příjemní lidé, které jsem poznala při Basic make-up kurzu. Brzy je uvidím zas na kurzu svatebního líčení a hair styling kurzu, věřím že i na dalších pokročilých kurzech, které Surface nabízí. Moc se těším na další zážitky!

...

Veronika Morsteinová

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 3/2017)

Zatím jsem absolvovala pouze Basic kurz, plánuji i další kurzy, protože pokud se někde máte naučit líčit, je to právě zde. Skvělý tým lidí, kteří vás povedou, poradí a podpoří.

...

Lenka Krejčová

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 1/2017)

Minuly tyden jsem ukoncila Basic makeup kurz - uzasny profesionalni team se nam venoval na 100% - spousta novych triku a informaci, ktere na internetua v jinych skolach nenajdete! Maximalni spokojenost - perfektni atmosfera - doporucuji vsem co se chteji profesionalne venovat vizazistice!

...

Nina Frances Kriegerbecková

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 1/2017)

Skvělý přístup lektorů,příjemná rodin. atmosféra.Doporučuji všem, kdo se chce vzdělávat a posunout svoji kreativitu.

...

Hana Myšáková

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 1/2017)

Co říct? Především dík za hromadu informací, které jsem ještě potřebovala, vřelost, příjemné prostředí a bezva lektoři, kteří vědí smileyByla jsem bez své rodiny 5dnů, stýskalo se mi, ale informace, které jsem tu nabyla a kolektiv (nemohla jsem si přát lepší- holky byly jste bezva) mi to vynahrazovaly. Díky svému manželovi, za to, že mi dal tento kurz jako dárek k narozeninám. Jedním slovem SUPER yes smiley

...

Táňa Nováková

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 1/2017)

Výborný lektoři, úžasná zkušenost, přátelská atmosféra, spoustu nových informací a nápadů. Děkuji celému týmu a těším se na další kurzy! Doporučuji!

...

Alexandra Manuylova

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 1/2017)

It was the best experience. Everything was perfect: teachers, cosmetic and atmosphere. I enjoyed it...

...

SUDOVA OLINA

účastnice Kurzu Osobního Líčení (12/2016)

Vcera jsem byla na kurzu osobniho liceni a uz ted vim,ze nebyl posledni.Skvely profesionalni pristup.Skvela moznost je i hned po absolvovani kurzu si hned zakoupit produkty at uz pro osobni potrebu nebo pro vasi karieru.Urcite doporucuji

...

Monika Hanousková

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 9/2016)

V Surface jsem kromě kurzu očních linek absolvovala vše  A moc ráda se podělím o svou zkušenost, která byla naprosto úžasná. Odnáším si spoustu skvělých rad, o které se profivizážisti jen tak nedělí. Tady je to ale jiné. Je to na profesionální úrovni, přesto provázeno příjemnými emocemi. Sem se prostě těšíte a máte na co. Pokud jste se rozhodli pro tento obor, tak nebudete litovat. Už v první základním kurzu líčení zjistíte, že Vás to nadchlo. Já získala kromě cenných zkušeností taky úctu a pokoru k tomuto povolání. A nejen za to ještě jednou děkuji především Verče Havlíčkové, která mně provázela nejdéle. Je to profík s velkým srdcem a moc si cením jejich rad  Ale samozřejmě veliké DÍKY celému týmu 

...

Miriam Prokopová

make-up artist (absolventka BEAUTY Make-up Kurzu 10/2016)

Přeji dobrý den, chci vyjádřit díky za dva týdny Beauty Make -up kurzu v prostředí krásně vybavené školy Surface.
Byly to dny náročné, ale současně krásné. Ženám toužícím po vědění o kráse budu doporučovat. Děkuji za trpělivost
kvělým lektorkám paní Veronice, paní Ivě a paní Angelice. Byly profesionální a milé současně. 
Celkově kvalitní zázemí doplnila i práce dobrých fotografek. Ještě jednou děkuji za poskytnuté znalosti a dovednosti.
Srdečně, Miriam Prokopova
 

...

Kateřina Třísková

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 10/2016)

Nemůžu nic jiného než doporučit!!! Vše je naprosto dokonalé, prostředí, přístup lektorek a rozsah kurzů. Neváhejte! 

...

Michaela Navrátilová

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 10/2016)

Krásný den! Tento pátek jsem úspěšně ukončila Basic make-up kurz a je mi až líto, že už to skončilo.  :-) Bylo to super, skvělý personál, příjemné prostředí a nejlepší lektorka Verča, které patří velké DĚKUJI! :-)) 
Už se moc těším na další kurzy. A vám, kteří zvažujete nějaký kurz - doporučuju!

...

Lucie Benešová

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 10/2016)

Ahoj . Ted v patek jsem ukončila basic kurz a ani slovy nedokážu popsat , jak to bylo super ! Je to sice náročné , ale opravdu jsem byla maximálně spokojena ! Přihlásila jsem se na zbytek kurzů , a uz ted se nemuzu dočkat . Vsem kdo vaha tak neváhejte ! Velke díky patří lektorce Verce , která opravdu dokáže naučit ....Verunko moc dekuji

...

Zuzana Novotná

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 6/2016)

Pravě jsem dokončila Basic make up course v Surface a předčilo mé očekávání. Lucia Gibodová byla skvělá. Strašně mě to s ní bavilo a naučila mě opravdu hodně. Panovala přátelská atmosféra a majitele školy byli neustále okolo, starali se o nás a vyšli nám ve všem vstříc. Doporučuji všem a už se těším na muj další kurz Svatební líčení.

...

VIOLA SIUDOVÁ

make-up artist (absolventka BEAUTY Make-up Kurzu 2/2016)

Absolvovala jsem 14ti denní kurz Beauty a jedním slovem - ÚŽASNÝ!
Do kurzu jsem šla, abych mimo kosmet.služeb mohla nabídnout i něco více.
Má volba padla na SURFACE a udělala jsem velice dobře.
Všem vřele doporučuji!
 
Chtěla bych MOC PODĚKOVAT Báře, Irence, Lucii i Vlastíkovi, za jejich nejen vysokou profesionalitu, ale i za tu lidskou stránku.... Lucii Baldé a Danieli Zahrádkovi, za trpělivost a ÚŽASNÉ profi fotografie.
 
Skvělé Báře Nevické, která s náma byla nejvíce, za její obrovskou profesionalitu, trpělivost a energii, nám do nekonečna vysvětlovat, odpovídat, opakovat a ukazovat, co a jak máme dělat a to vše s úsměvem a dobrou náladou! Prostě skvělá profesionálka - Smekám před takovou osobností!
 
Trpělivé, empatické Irence, která nás naučila, že i na pohled složitý účes, může být jednoduchý, když víme jak na to.
Za základy hair stylingu, o kterém jsme něměly ani potuchy. :-) A ve finále, za krásné profi fotografie i trpělivost při focení! Opět skvělá profesionálka na svém místě.
 
Lucii....to je prostě střela,uragán! Né neřízená, ale naopak! :-) Nic není problém, vše se dá udělat ,upravit a to vše hlavně rychle a nebát se. To vše s grácií, smíchem, zkušenostmi, proloženými vtipnými historkami.... Opět skvělá profesionálka, která dovede výborně naučit!
 
A nesmím zapomenout na Vlastíka, za celkový jeho přístup a servis! Ať už se to týkalo jakéhokoliv dotazu, zajišťování na učebně i za foto. Vždy dobře naladěn a připraven pomoci.
 
Kurz byl časově i profesně náročný, ale sama za sebe, jsem šťastná, že jsem mohla být se svělými profesionály a něco se od nich naučit!
Byly mi dány perfektní základy a zkušenosti, které budu i nadále rozvíjet. Opravdu Vám všem moc děkuji. Viola

...

Kateřina Čapková

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 4/2016)

Děkuji Báře Nevické a Lucia Hrušková GIBODOVÁ, jste pro mě inspirací a velice si vážím Vaší práce. Atmosféra, kterou jste při výuce dokázaly vytvořit byla naprosto úžasná. Též dekuji Vlastovi a Ireně, za jejich péči během kurzů. Surface určitě doporučuji.

...

Simona Oukdeová

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 11/2015)

Nejlepší škola! Skvělý lektor a skvělý tým.. Absolvovala jsem základní basic kurz a byla jsou ohromena zlepšením, které jsem během pěti dnů viděla jak na sobě, tak i na ostatních studentkách. Běhěm takto krátké doby jsem se mnoho naučila. Ráda bych proto poděkovala lektorce Báře Nevické za její skvělou práci a za její snahu nám co nejvíce předat. Tuto školu určitě doporuju každému, kdo se zajímá o make-up a chce se skutečně něco naučit. Někdy se vaše sny můžou stát skutečností... smiley

...

Pavlína Pospíšilová

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 3/2016)

SUper...to jediné slovo vystihuje přístup, profesionalitu a hlavně vstřícnost a trpělivost.... Díky smiley

...

Marcela Janovská

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 7/2015)

Dobrý den už jsem absolvovala několik kurzů v Surface a můžu jen doporučit. Profesionální přístup.

...

Andrea Vargová

make-up artist (absolventka BEAUTY Make-up Kurzu 4/2016)

Děvčata, pokud máte zájem se opravdu naučit výborným základům líčení, pak neváhejte, surface mohu jedině doporučit. Sama jsem absolventkou kurzu Beauty a opravdu kurz splnil to co jsem očekávala. Certifikátu z různých oblastí mám hodně, ale ne všude jsem byla s naukou a vším co k tomu patří spokojená. Když už někam jdu se něco naučit, tak očekávám k tomu také patřičný servis. V surface se mi ho náležitě dostalo a proto píši jedině pozitivní recenzi.

...

Veronika Marková

make-up artist (absolventka BASIC Make-up Kurzu 4/2016)

Právě jsem absolvovala Basic make-up kurz v Surface a všem, kdo chtějí proniknout do světa líčení, ať už jen pro svou potřebu nebo kvůli startu své velké kariéry, tuto školu doporučuji! Jsou tu skvělí a příjemní lidé, kteří ví, co dělají a říkají a je tu příjemné prostředí! Určitě tento kurz není poslední, který navštívím...

...

Kateřina Špirková

make-up artist

Tak jako asi většina jsem se rozhodovala mezi Surface a Make up Institut Prague. Zvítězil Surface, ptž na mě působil tak útulněji, "domácněji" ( je to fakt hloupý slovo, ale lepší výraz mě nenapadá ). Jsem moc ráda, že jsem si takto zvolila. Pokud pominu to, že jsem první týden zjišťovala, co všechno dělám špatně a druhý týden jsem na sebe měla vztek, co všechno mi nejde. Dozvěděla jsem se mnoho užitečných informací, všechny úžasné paní vizážistky, které jsme za těch 14 dní měly, byly ochotné, příjemné a z každé jsem si něco vzala. Také je super, že jsme si odnesly 10 fotografií do našeho portfolia. Za mě prostě super a vřele doporučuji vyzkoušet...

...

Monika Šináglová

make-up artist (absolventka BEAUTY Make-up Kurzu 2/2015)

Tato škola splnila moje očekávání, absolvovala jsem 10ti denní Beauty makeup kurz. Nejenom, že jsem se dozvěděla a naučila všechny základy líčení, ale díky skvělému týmu jsem zažila i spoustu legrace. Všem doporučuji!

...

Marie Šádková

make-up artist

Surface je úžasná škola na profesionální úrovni.Člověk se tam hodně naučí pod vedením velmi přátelské a profesionální lektorky. Moc děkuji a těším se na další kurzy…

...

Petra Smolíková

make-up artist

Super místo! Příjemné prostředí, profesionalita, milá a skvělá Bára která nás vedla. Těším se na další kurzy!

...

Mariam Nikolyan

make-up artist

Maximální spokojenost. Mužů doporučit. Profesionální přístup, hodně znalosti za 5 denní kurz.

...

Míša Bošková

make-up artist

Už dlouho přemýšlím co sem napíšu, protože se nedá popsat jak super tato škola je, takže musíte vyzkoušet sami ... absolvovala jsem Basic kurz, Kurz svatebního líčení a Photography make-up kurz a jsem naprosto nadšená. Vstřícnost a profesionalita je zde vždy na 1. místě takže se tu člověk cítí jako doma a odnese si neuvěřitelné množství zážitků a zkušeností do budoucna. Takže vřele doporučuju všem co se tomuto oboru chtějí věnovat i těm co si to chtějí jen zkusit a moc děkuju za skvělé zážitky!

...

Kateřina Marethová

absolventka Kurzu Osobního Líčení

Dnes jsem absolvovala kurz osobniho liceni a kazdemu mohu jen a jen doporucit! Krasne prostredi, neuveritelne mila a prijemna lektorka a celkove zazitek bez chybicky. Vyjimecna kombinace profesionality a mileho pristupu diky kterym dnesni kurz urcite nebyl mym poslednim!

...

Markéta Malošíková

make-up artist

Surface je tou správnou volbou! Profesionální a přitom lidský přístup, příjemné prostředí, dobrá atmosféra... Člověk zde získá spoustu nových znalostí, zkušeností a cenných rad od opravdových profesionálů. Naprostá spokojenost! Těším se na další kurzy…

...

Kristýna Machačová

make-up artist

Dnes úspěšně dokončen Basic make-up kurz. Mnohoktrát děkuji Báře Nevické za skvělé vedení v průběhu kurzu. Pokud se budete rozhodovat, zda se přihlásit na nějaký kurz, tak vřele doporučuji.
Za týden Vás naučí základy kvalitního makeupu a dozvíte se spoustu fíglů, které Vám v praxi velmi pomůžou a usnadní práci. Prostředí, ve kterém se učí, je velmi příjemné a díky báječnému přístupu odcházíte se skvělým pocitem a novými vědomostmi v oblasti makeupu. Ještě jednou díky a určitě se brzy uvidíme na dalším kurzu.

...

Aneta Kupcová

make-up artist, photographer

V Surface se každý ze studentů setká s profesionálním přístupem a s výukou na vysoké úrovni. Surface mohu osobně doporučit. Jak z osobního tak z pracovního hlediska. Při své práci fotografky potkávám vizážistky, které absolvovaly některý z nabízených kurzů a doposud jsem se setkala vždy s precizní a čistou prací, profesionálním přístupem ke klientům a špičkovou hygienou. Nejen technika líčení ale právě profesionální přistup ke klientům a přísné zásady hygieny mě u absolventů školy Surface pracovně imponují.

 

...

Daniela Kremláčková

make-up artist

Svůj první kurz jsem absolvovala před rokem a kdybych hodnocení psala tehdy, napsala bych "jen", že se sešla výborná parta holek, atmosféra byla velmi příjemná, že jsem se dozvěděla a naučila spoustu parádních věcí ohledně make-upu a líčení a díky tomu, že jsem se nejdříve naučila líčit sama sebe, tak se dnes ve své kůži cítím mnohem lépe. Uplynul ale rok a já si čím dál tím více uvědomuji v čem je Surface unikátní. Bára Nevická, která nás vše učila během kurzu se nám, svým absolventkám, stále věnuje naplno. Pokaždé když potřebuji najde si čas a poradí a zároveň jsem se díky Surface dostala jako vizážistka na místa, kam bych se dostávala jen velmi těžko...přehlídky, focení...pro mě parádní svět a splněný sen! JTakže když to shrnu Surface je perfektní v tom, že se svým absolventkám věnuje i po dokončení kurzu a plně je podporuje, ať už se rozhodnete líčit pro radost nebo profesionálně.

...

Markéta Kotmelová

make-up artist

Z Beauty Make-up kurzu který jsem absolvovala jsem odcházela s pocitem že mi to víc předat nemohlo. Děkuji za příjemné prostředí, výborné lektorky a skvělý kolektiv.

...

Zdeňka Janečková

make-up artist

V Surface jsem absolvovala Basic Make-up kurz a tímto bych chtěla především poděkovat Báře Nevické za skvělé vedení kurzu a za přátelskou atmosféru. Naučila jsem se zde spoustu nových věcí a začala mě tato práce velice bavit. Jsem moc ráda, že jsem rozhodla pro tuto školu a moc se těším na další kurz...

...

Lucie Holzbachová

make-up artist

Surface mohu jedině doporučit. Absolvovala jsem zde Basic Makeup kurz, Svatební líčení a naprostá spokojenost. Děkuji Báře Nevické za skvělou a přátelskou atmosféru a doufám, že se ještě v budoucnu uvidíme…smiley

...

Věra Formánková

make-up artist

V listopadu jsem absolvovala Basic make up kurz a jsem opravdu nadšená. Naučila jsem se veškeré základy, které potřebuju abych vubec mohla začít líčit. Ted v lednu budu jeste absolvovat hair styling kurz a book day, už se moc těším na další získané zkušenosti. Mohu všem doporucit...

...

Žaneta Drahovzalová

make-up artist

V této škole jsem absolvovala dva kurzy, na třetí jsem registrovaná začátkem dubna a nemůžu se dočkat. Absolvovala jsem kurz i mimo tuto školu, a mohu tedy srovnávat, upřímně - nebe a dudy. Lektorce Báře Nevické se nedá absolutně nic vytknout. Umí jednotlivé postupy líčení perfektně vysvětlit, navíc je vtipná a krásná. Skvělé prostředí, sympatický tým. Absolutně nelituju peněz, naučila jsem se víc než jsem očekávala, spokojenost maximální.

...

Marta Blažejovská

make-up artist

V Surface jsem minulý týden absolvovala Basic Make-up kurz a všem co se rozhodují o výběru školy, vřele doporučuji. Chtěla bych především poděkovat Báře Nevické za skvělé vední kurzu a za přátelskou atmosféru která vládla celých pět dní, kdy jsme se společně setkávaly. V Surface jsme pronikly do tajů profesionálního líčení a naučily se spoustu zajímavých věcí a fíglů jak zkrášlit sebe nebo své okolí. Velice mile mě též překvapilo vybavení učebny, jedním slovem prostě PERFEKTNÍ. Už se těším na další setkání, jelikož mám v plánu pokračovat v dalších kurzech které Surface nabízí.Ještě jednou velký dík Báře a Vlastíkovi za úžasnou atmosféru smiley

...

Marie Marešová

make-up artist

Surface Vám všem mohu jen doporučit. Jak je psáno v komentářích - zkušené a milé lektorky, příjemné prostředí, skvělá atmosféra. Když se přihlásíte na kurz, stačí přijít s dobrou náladou a chtít se něco nového naučit. O vše ostatní se postará Surface. Všechny Vaše dotazy budou zodpovězené, lektorky Vám tím v podstatě předají své know-how. Takže za sebe všem mohu jen PODĚKOVAT!

...

Jana Innemanová

make-up artist

Nedávno jsem úspěšně zakončila Beauty kurz a jsem jedním slovem nadšená. Mohu Surface všem vřele doporučit, všechny lektorky jsou zkušené ve svém oboru a velmi vstřícné a přátelské, užila jsem si zde dokonalé dva týdny. Je tu velmi přátelská atmosféra a moc se těším na další návštěvu, ať už při dalším kurzu ,nebo při nákupu profesionální kosmetiky. A to je také úžasná věc, nemají jen eshop, vy si můžete pro věci zajet k nim osobně a Bára, nebo kdokoli jiný vám velmi rádi poradí. Jedinkrát se mi nestalo, že by mi na jakýkoliv dotaz bylo řečeno: „Na to si musíte přijít sama“ Všechny lektorky byly super, Bára, Lucie i Irenka. Vždycky se sem budu ráda vracet...

...

Jana Hrbáčková

make-up artist

Při vyberu jsem se rozhodovala mezi dvema skolami a jsem rada, ze moje volba padla ve finale na Surface. Absolvovala jsem zde rekvalifikacni a dva pokrocile kurzy a rozhodne se chystám na dalsi. Naučila jsem se toho opravdu hodne a predevsim ve mne absolvovani kurzu podnitilo jeste vetsi nadseni pro svet makeupu. Rozhodne tuto skolu doporucuji, lektori jsou velice zkuseni, trpelivi a peclive se vam věnuji, lektorka Bara byla opravdu uzasna a i diky jejimu milemu ale prisnemu přístupu ke studentkam byl rekvalifikacni kurz skvelou zkusenosti. Surface je misto, kam se vzdycky rada vracim - na vyborne kurzy i pro kvalitni produkty.

...

Andrea Schreiberová

make-up artist

Je to par dni, co jsem v surface dokončila 10ti denní beauty kurz a jsem nadšená. Je toho tolik co bych sem chtěla napsat, ale kdo nezažil nepochopí. Do kurzu jsem šla jako vystudovana kosmetička s maturitou (s nulovou znalostí make-upu) a momentálně můžu říct, ze zdaleka nejsem profesionál a bude ještě dlouho trvat než se tak třeba jednou budu nazývat, ale za sebe můžu říct ze mi tento kurz dal hrozně moc a jsem rada ze jsem ho absolvovala. Kolektiv holek co se nás sešlo byl skvělý a ráda budu na všechno a všechny vzpominat. Co se vyzážistek Báry, Ireny a Lucie týče tak nemám slov...všechny jsou to profesionálky, ví co dělají a snaží se nám dát maximum z toho co umí (Báry přísnost je nejdříve zastrašujici, ale postupem času přijdete na to že se z vás snaží dostat to nejvíc co umíte a žádné nevím a neumím ji nezajima:D a tak to má být;), Irenky základy hairstilingu jsou skvělý - nic těžkého, ale zároveň nic lehkého;) a jako plus skvěle fotí, no a co se Lucie týče, jeji vzpominky ze zivota a ta ladnostní rychlost při líčení nejde popsat- dokonalost sama. Upřímně můžu říct ze to bylo celkem narocnych 10 dní, ale nelituji ani jedné minuty  obdivuji kazdeho kdo se na kurzech podilí a je toho vseho soucastí, protoze vim ze to neni nic snadneho vřele každému surface doporučuji a všude doporučovat budu. Dekuji vsem a brzy nashledanou!

...

Adéla Rybnická

make-up artist

Před nedávnem jsem úspěšně absolvovala 14-denní Beauty make-up kurz. Musím říct že jsem se celkem bála co mě čeká, rozhodovala jsem se mezi dexter academy a make-up institut , pak jsem ale objevila surface a něco ve mě mi říkalo tam jdi. Musím říct, že moje intuice byla správná. Naučila jsem se hodně věcí ,o kterých jsem ani nevěděla že dělám špatně , všímavost instruktorek byla úžasná a vždy dokázali poradit, povzbudit a hlavně naučit. Za ty dva týdny jsem se toho strašně moc dozvěděla, naučila. I když se mi někdy nedařilo tak jsem nepřestala mít tu obrovskou motivaci a chuť se zdokonalovat. Musím jenom poděkovat za skvělý kurz , za skvělou Báru (dala nám do života hodně rad a strašně moc pozitivní energie k této profesi), chci poděkovat i ostatním instruktorkám a kolektivu, který byl taky super. V Surface to bylo jako doma vždy vládla dobrá nálada a zažili sme i spoustu legrace. Můžu jenom vřele doporučovat ! Zůstaňte takový jací jste, protože takle jste skvělí a děláte to od srdce. Moc vám děkuji!

...

Petra Soukupová

make-up artist

Surface je místo, kde se líčí s láskou...tím bych asi vystihla 14 denní make-up kurz. Když jsem se rozhodla pro Beauty kurz, měla jsem za sebou již rekvalifikační kurz u Make-up Institutu a v sobě hodně nejistoty…Mezi tím jsem se setkala s řadou renomovaných vizážistek, které mi doporučovaly právě Surface a dnes po absolvování kurzu jim musím dát zapravdu. Sama jsem si vyzkoušela, že přátelská a vstřícná atmosféra celého týmu v Surfacu mi naprosto vyhovuje a dodává uvolněnost, díky které se můžu soustředit jen a jen na líčení. Pozitivně určitě hodnotím i menší počet kurzistek, díky kterému se vám úžasné lektroky můžou naplno věnovat. A i teď po skončení kiurzu jsou mi pořád k dispozici, což je skvělé. Pokud tedy váháte, kde si udělat rekvalifikaci, tak Surface vám moc ráda doporučiji a věřte, že nebudete litovat. Děkuji moc celému týmu Surface a těším se na další kurzy...

...

Linda Chudomelová

make-up artist

Když jsem šla makeup kurz do Surface, byla jsem připravená si maximálně užít měsíc mezi líčidly a víceméně nic víc jsem neočekávala. Ano, měla jsem nějaké svoje sny a cíle, ale ve výsledku jsem si říkala, že i když nedopadnou, budu mít alespoň zážitek. Jenže se stalo nemyslitelné – já jsem se v práci vizážistky našla. Jako kdyby najednou kousek skládačky zapadl na svoje místo a já jsem věděla, že dokud budu mít na chleba s vodou, jinou práci dělat nebudu. Po kurzu jsem začala intenzivně zlepšovat svůj um a své portfolio, spolupracovat s různými fotografy, producenty a posléze nevěstami, budovala a směrovala jsem svou malinkou značku, svoje jméno, k tomu, aby mi můj největší koníček byl zároveň prací. A podařilo se. Svůj lví podíl na mém úspěchu má samozřejmě i Surface – nejenže mě dobře naučili řemeslu, ale následně mi pomohli, poradili a dle potřeby pozvedli sebevědomí či srazili hřebínek. I díky nim se moje práce objevila v tištěných magazínech Cosmopolitan, Fashion Club, Menhouse nebo Glanc, pravidelně se objevuje na stránkách serveru prozeny.cz nebo jako doplněk kreací návrhářů jako Kamila Vodochodska či Anouk Wipprecht. Spolupracovala jsem také na charitativním projektu První Republika, s agenturou Czechoslovak Models, firmou Alpine Pro, Nike nebo CZC.cz; věnuji se práci v tisku, reklamě, na foceních, ale i soukromé klientele. Jaký je můj největší úspěch? Těžko říct, špatně se měří. Pro mě je úspěchem každý klient, který pošle kontakt na mě dál; ten, který zavolá znovu – spokojený klient, který má z naší společné práce radost. To je smysl mé práce.