Náš tým

...

IRENA CALTOVÁ ŠEVČÍKOVÁ

Director, Make-up Artist, Hairstylist

Irena Caltová Ševčíková je ředitelkou SURFACE profesionální školy líčení. Mnohaletou praxi v oblasti marketingu, fotografie a vizážistiky uplatňuje při úspěšném vedení přední české školy líčení, která dnes jako jedna z mála vlastní Autorizaci pro udělování profesní kvalifikace „Vizážistka“ (69-035-M) dle Ministerstva zdravotnictví ČR a Akreditaci k rekvalifikačním kurzům od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.
Paralelně s vedením školy se Irena v SURFACE věnuje lektoringu základních kurzů make-upu, hairstyling kurzu i své soukromé a firemní klientele, coby vizážistka a hairstylistka.

...

BARBORA HUBENÁ (NEVICKÁ)

Head Make-up Artist SURFACE

Hlavní vizážistka školy SURFACE a lektorka základních i pokročilých make-up kurzů, osobních make-up kurzů a konzultací. Pod jejím vedením se ze školy SURFACE stala renomovaná značka v oblasti make-upu! 
Vizážistka s 15-letou praxí, která se v současné době věnuje především osobní a firemní klientele, svatebnímu líčení a foto make-upu. Podílela se na líčení předních akcí v ČR jako je např. soutěž Česká Miss, Top Secrets. Jejíma rukama prošly přední české modelky, významné osobnosti z řad hereček, zpěvaček. Dále spolupracuje s lifestyle časopisy jako je např. Marienne, OK Magazine, dále pak FASHION TV.

...

MARKÉTA KRAUSOVÁ

Make-up Artist

Zkušená vizážistka s 20ti letou praxí v České televizi. V současné době působí v týmu vizážistů CNN PRIMA NEWS. V minulosti působila i v komerčních televizích Nova a Prima. Mezi její klientky patří např. Jolana Voldánová, Světlana Witowská, Martina Kociánová a mnoho dalších známých tváří. Své mnohaleté zkušenosti nyní předává studentkám našich make-up kurzů pro začátečníky i pokročilé.

...

Kateřina Veverková

Hairstylist

Zkušená hairstylistka a vizážistka, která ve své práci vyznává křehkost a ženskost.
Hairstyling je její vášní a neustále se v něm snaží zdokonalovat a tvoří účesy dle aktuálních trendů.
Specializuje se především svatební vizáž. Mimo komerční spolupráce (například s návrhářkou Táňou Kovaříkovou) se věnuje se své rozsáhlé soukromé klientele a rukama jí prošlo množství známých tváří.
S Katkou se potkáte na HAIR STYLING KURZU.

...

Lucie Baldé

Fotograf