MAKE-UP | HAIRSTYLING | 5 PHOTO

Přejít na přihlášku Balíček MAKE-UP | HAIRSTYLING | 5 PHOTO je určen pro všechny ženy a dívky, které si chtějí užít 2,5 hodiny péče a hýčkání v rukou vizážistky a odnést si dokonalé portrétní fotky, které budou ozdobou vašeho facebooku nebo udělají radost vašim blízkým.

Přivítáme vás v krásných prostorech naší profesionální školy SURFACE a u dobré kávy nebo čaje Vám profesionální vizážistka vytvoří foto make-up a hairstyling, který rádi přizpůsobíme vašim požadavkům.
 
Fotografka poté vytvoří sérii portrétních fotografií, ze kterých si na místě vyberete 5 výsledných. Po digitální úpravě a retuši Vám tyto fotografie odešleme v elektronické podobě  nejpozději do 1 týdne od focení.
 

14 let zkušeností

Unikátní know-how

Skvělé bonusy

Profesionální vizážisté

Délka 

2,5 hodiny (probíhá ve všední dny)

Cena balíčku

4.990,- Kč*

* cena za 1 osobu

VIZÁŽISTKA & HAIRSTYLISTKA

Barbora NEVICKÁ, hlavní vizážistka SURFACE

DÁRKOVÝ POUKAZ

Balíček MAKE-UP | HAIRSTYLING | 5 PHOTO lze věnovat i formou Dárkového poukazu (s platností 1 rok). V případě zájmu nás prosím kontaktujte na info@surfacemakeup.cz

 

NĚCO NAVÍC

Po celou dobu konzultace vizážistka pracuje s profesionálními produkty předních kosmetických značek, např. francouzským MAKE UP FOR EVER, MAQPRO atd.
Všechno si můžete na vlastní kůži vyzkoušet a v případě, že vám produkt bude vyhovovat, můžete si ho ihned, bez běhání po obchodech, zakoupit.

V rámci tohoto balíčku získáte 20% slevu na produkty profesionálních značek MAKE UP FOR EVER a MAQPRO.
Přihláška ( označte termín a vyplňte formulář )

Napište nám termín, který vám vyhovuje

* Nezbytné vyplnit
Souhlasím se zásadami zpracování osobních údajů